Bursa Banyo Dolabı

Banyolar evin diğer alanlarına göre daha küçüktürler. Banyo ürünleri, eşya ve ıvır zıvırların depolanması için küçük bir alanda dolap çözümlerine ihtiyaç duyarız. Bu yazımızda banyo dolabı modelleri ile ilgili modern ve şık örnekleri bir araya getirdik.

Banyo dolapları, hem kullanışlı hem de derinlik katan unsurlar taşır. Depolanacak banyo ürünleri ve malzeme ebatlarına göre dolap tasarımları değişebilir. Lavabo alanı için özel olarak tasarlanabilen banyo dolapları ile ilgili malzeme farkı, dekorasyonda uygulanacak stil ve tarz gibi dekoratif unsurlar göz önünde bulundurulur.

Evin diğer alanlarına nazaran daha küçük bir alana sahip olan banyolarda düzen oluşturmayı kolaylaştıran dolap çözümleri mevcut. Raf derinliği, malzeme ebatlarına göre raf yüksekliği ve sayısı gibi unsurlar tasarım fikirleri oluşurken göz önünde bulundurulur. Ayna kapaklı dolap modelleri ile bünyesinde ayna barındıran dolap çözümleri lavabo alanı dahil edilerek dizayn edilir.

Banyo dekorasyonunda depolama ihtiyacını muntazam karşılayan dolap çözümleri için, depolanacak eşya ve banyo ürünü miktarını belirlemeniz gerekir. Eşya ve banyo ürünlerini görevlerine göre ayırabilir, farklı çekmece ya da raflarda depolayabilirsiniz. Banyolarda mobilya seçimi üstünde durmadığınız bir konu olabilir ya da evin diğer alanlarına göre daha az özen göstermiş olabilirsiniz. Aynalı banyo dolapları işlevsel unsurlarla banyo duvarınıza göre tasarlandığında kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılayacaktır.

Aynalı banyo dolapları ile ilgili farklı modelleri bir araya getirdik. Modern ve şık tasarımlarıyla aynalı banyo dolabı modellerinden bakalım siz hangisini beğeneceksiniz?

Lavabo üstü aynalı dolap

Modern banyolarda son derece şık tasarım çizgileriyle aynalı banyo dolapları kullanımı tercih ediliyor. Lavabo üstü aynalı dolap modelleri, kompakt sistemlerle dizayn edilebilir. Firmadan banyo ölçülerinize uygun siparişle son derece kullanışlı ve derin raflar barındıran bir dolap tasarlatabilirsiniz. 

Bünyesinde lavabo barındıran aynalı dolap tasarımı, beyaz rengiyle banyoda ferah bir atmosfer oluşturmayı kolaylaştırıyor. Ayaklı dolap, lavabo alanı, ayna ve kapaklı raf sistemleri ile küçük bir alanda depolama ihtiyacı karşılanıyor. Banyolar küçük alanlara sahiptirler. Küçük banyolarda alan tasarrufu sağlayacak banyo dolabı çözümleri işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Duvara monte dolap çözümleri

Banyo tasarımcıları, estetik unsurlarla muntazam bir düzen oluşturur. Banyonuzda değişiklik yapmak istiyor ya da yeni bir eve taşınıyor olabilirsiniz. Kullanıcı ihtiyaçlarını muntazam karşılayacak bir banyo düzeni oluşturabilirsiniz.

Banyo dolapları tasarlanırken, ayaklı banyo dolapları ya da duvara monte dolap çözümleri gibi alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre çekmece ya da raf sistemleri dizayn edilir. Kapaklı raf sistemleri, havlu için askılık sistemleri ve diğer banyo aksesuarları için raflar dizayn edebilirsiniz.