Hakkımızda

FURKAN YAPI, Önceliğimiz müşteri memnuniyeti diyerek yola çıktığımız günden bu yana, 15 yılı aşkın vermiş olduğumuz hizmetler ve elde ettiğimiz tecrübe ile ilk günden bu yana hedefimizden şaşmadan siz değerli Bursa halkına Nilüfer bölgesinde hizmet vermeye devam etmekteyiz. 

FURKAN YAPI olarak teknolojik gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin sorunlarını en güncel ve etkili yöntem ile çözümlendirmekteyiz. Uzman kadromuz ile çözüm odaklı çalışması ve tecrübeli hizmetleri ile çalışmakta olup, her geçen gün mutlu müşteri portföyümüzü genişletmektedir.

Su tesisatı, İç ve Dış Cephe Boya, Sıva ve Mantolama, Su Yalıtımı, Alçıpan Bölme ve Tavan Uygulamaları, Parke , Mutfak Dolabı ve Tezgahı, PVC Pencere ve Kapı, Seramik Uygulamaları Demir Doğrama ve birçok inşaat malzeme tedarik ve uygulama hizmetlerini vermekteyiz.

Son yıllarda profesyonel hizmet ve çözümlerde gereken hizmet ihtiyacının piyasa şartlarında karşılanamaması ve gereken ihtiyacın giderilmesi için kurmuş olduğumuz ekipler ile fabrika kurulumu, fabrika tadilatı, ofis bölme ve yeniden yapılandırma ve diğer tüm profesyonel fabrika hizmetlerini vermekteyiz. Şu anda 45'i aşkın fabrika uygulamaları ve takibi ile hizmetlerimiz sürmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz için durmadan kendimizi geliştirerek "Mutlu Müşteri" politikamızı bozmadan hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz...